Nie biegaj – wybierz rower

Rower jest najlepszym środkiem transportu znanym człowiekowi. Nie ma nic lepszego od roweru. Jeśli potrzebujesz pojazdu do szybkiego poruszania się po mieście lub po bezdrożach, wybierz rower. Rowerzyści są najlepszą subkulturą ludzi na świecie. Jest to potwierdzone naukowo.

Dlaczego rower? Bo podróżowanie niczym innym nie ma żadnego sensu. Bieganie? Najgłupsza rzecz na świecie. Komu by się chciało biegać milion kółek wkoło bieżni? Nie ma w tym absolutnie nic ciekawego. Tylko zanudzicie się na śmierć. Samochód? Nie dość że szkodzicie środowisku, to jeszcze nie ćwiczycie ani nic ciekawego nie zobaczycie zza szyby samochodu. Motocykl? Motocykl to morderczy pojazd dla szaleńców dających nerki. Motocyklem nie da się robić nic innego poza szaleńczą jazdą 300 km/h po niemieckich autostradach. Także sobie odpuśćcie. Autobus? Super jeśli dbasz o środowisko i w ogóle, bo przyczyniasz się do zmniejszenia korków, ale za to nie ćwiczysz, bo nie używasz siły swoich mięśni do poruszania się.

Co więc zostaje? Hmmm… hmmm… chyba dobrze wiecie co nam zostało. Tylko rower. Tylko i wyłącznie rower. To jest środek transportu dla zwycięzców. Dla osób, które wygrywają w życiu. Tylko rowerzyści zasługują na życie w społeczeństwie. Bo tylko rowerzyści powinni tworzyć nowe społeczeństwo. Gdy masz rower, jesteś panem wszechświata. Wszystko należy do Ciebie. Gdy masz rower, już wygrałeś. Masz przed sobą takie morze możliwości, że nawet nie śmiemy tutaj pisać o wszystkim tym co można osiągnąć dzięki rowerowi. A osiągnąć można bardzo dużo. Trzeba tylko chcieć.

Dlatego weź swój rower, poczuj się jak pan wszechświata i wyrusz w trasę. Zobaczysz, że wszyscy będą patrzeć na Ciebie z zachwytem. Każdy będzie się zastanawiał, co to za zwycięzca jedzie tym rowerem.

One thought on “Nie biegaj – wybierz rower

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *