Pij z wielkiego słoja

kerr-jar-507213_640Wypijanie dużej ilości wody w ciągu dnia pomaga naszemu zdrowiu w znaczny sposób. Picie wody świetnie wypłukuje z organizmu toksyny i przyczynia się do wielu innych prozdrowotnych działań. Jeśli odchudzasz się, powinieneś/ powinnaś pić dużo wody aby przyspieszyć ten proces.Co zatem zrobić aby wypić jak najwięcej wody w ciągu dnia? Naukowcy są zgodni. Potrzebujemy dziennie wypić 10 litrów wody aby móc normalnie funkcjonować.

Dlatego też aby być w stanie dojść do tego wyniku, musimy zastosować niestandardowe metody. Pijąc bowiem ze zwykłej butelki lub szklanki nic nie wskóramy. Nasza psychika jest skonstruowana tak, że wypijemy tylko część napoju znajdującego się w naczyniu. I zazwyczaj jest to procentowo taka sama część, niezależnie od naczynia. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w duży słój, jak największy. Spokojnie może mieścić 5 litrów wody albo i więcej. Następnie nalewamy do niego po brzegi ciecz, w tym przypadku wodę. I pijemy. Dzięki piciu z takiego dużego baniaka, będziemy w stanie wypić naprawdę duże ilości płynu.

Sam zdziwisz się ile wody będziesz mógł wypić. Pijąc z małych, półlitrowych butelek zazwyczaj wypijamy około pół butelki za jednym zamachem. Pijąc z takiego słoja będziemy mogli wypić nawet połowę słoja na raz. Tyle że połowa pięciolitrowego słoja to aż dwa i pół litra! Robi wrażenie, prawda?

Dlatego zapraszamy do najbliższego sklepu z dużymi słojami. Pojemniki te nie są drogie, kosztują parę złotych. Za to korzyści jakie osiągniecie po jego zakupie będą bardzo duże. Zaczniecie cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz zdrowiem.

2 thoughts on “Pij z wielkiego słoja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *