Kompleksowa opieka lekarska i rehabilitacyjna

Dzięki Centrum Medycznemu Gamma pacjenci w końcu mają dostęp do kompleksowych usług medycznych. To tu właśnie dostępny jest kardiolog, chirurg, ortopeda, a także poradnia neurochirurgiczna Warszawa jest miejscem bardzo cenionym przez osoby chore, a także te dbające o profilaktykę zdrowotną. Dostępna jest tu przychodnia, nowocześnie wyposażony szpital i sale rehabilitacyjne.

Operacja rewizyjna stawu biodrowego

Jednymi z częściej wykonywanych operacji są zabiegi w obszarze stawu biodrowego. Pacjenci szczególnie w podeszłym wieku mają ograniczoną ruchomość w tym obszarze i w efekcie także zdolność poruszania. Dlatego czasami jednak niezbędna jest do wykonania operacja rewizyjna stawu biodrowego. Dzieje się tak, gdy poprzedni zabieg nie odniósł pożądanego skutku lub gdy wystąpiły jakieś powikłania.

Pacjenci wracają do zdrowia pod okiem rehabilitantów

Rehabilitacja to ten obszar leczenia, który czasami jednak traktowany jest nieco drugorzędnie. Tymczasem to właśnie dzięki doświadczonej kadrze, pod której kierunkiem wykonywane są specjalistyczne ćwiczenia, można przywrócić sprawność fizyczną po operacji lub nawet bardzo poważnym wypadku. Proces leczenia i wracania do zdrowia wspomaga także fizjoterapia, która jest integralną częścią rehabilitacji. Poprzez różne rodzaje stymulacje tkanek można zniwelować dolegliwości bólowe i znacznie zmniejszyć stany zapalne. Niejednokrotnie nawet po powrocie do domu także zalecane jest samodzielne wykonywanie ćwiczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *