Płać za odzież sportową w terminalu płatniczym

money-256314_640Ostatnio rozkminiliśmy świetną opcję, dzięki której płacimy w sklepach za nasze ubrania mniej niż wcześniej. Znacznie mniej. Korzystamy wyłącznie ze sklepów, które posiadają terminale płatnicze Paysquare. Dzięki temu zaoszczędziliśmy już setki złotych. Naprawdę polecamy to wszystkim, którzy wydają dużo na sprzęt sportowy i pieniądze z ich portfela uciekają tak szybko, że ich nie widać zanim jeszcze się w nim pojawią.

Terminale te są bardzo proste w użyciu. Wystarczy zbliżyć naszą kartę płatniczą do terminala, wpisać nasz kod pin przypisany do karty i wcisnąć zielony przycisk. Gdy to zrobimy, należy odczekać kilka sekund aż nasza transakcja zostanie przyjęta. Jeśli mamy środki na koncie, wszystko przebiegnie według planu i nasze pieniądze trafią we właściwe miejsce do sklepu, który sprzedał nam towar.

Do tego transakcja jest w stu procentach bezpieczna. Każdą transakcję możemy zareklamować. Jeśli nie rozpoznamy jakiejś płatności w historii naszego rachunku, możemy to zgłosić naszemu bankowi. Jeśli sprzedawca nie będzie w stanie udowodnić, że odebrał pieniądze po transakcji prawowitego właściciela karty, pieniądze wrócą do nas. Dlatego nie ma żadnej możliwości abyśmy zostali oszukani. Płatności kartą są w stu procentach bezpieczne. Sprawdziliśmy to sami dokonując ich dziesiątki.

Dlatego gorąco polecamy korzystanie z kart płatniczych i terminali płatniczych gdyż bez wątpienia jest to przyszłość i tradycyjne płatności gotówkowe odejdą niedługo do lamusa.

 

One thought on “Płać za odzież sportową w terminalu płatniczym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *